Wuxi Fenigal Bilim ve Teknoloji Co, Ltd

Üretici ve Tedarikçi Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri

Ürünler
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa

Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.

Certifications
Çin Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Customers Reviews
Geçen Perşembe günü sevkıyatı aldık ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz. Konstrüksiyon sağlam, muhafaza döşemeleri güzel, renkler doğru, ambalajlar güçlü.

—— Linda.M

Mükemmel kalite ve mükemmel hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. Ürünler, Avrupa'daki meslektaşlar kadar iyidir ve sizinle iletişim kuracağız ve sizinle daha fazla iş yapacağız!

—— Mark

Geçen cuma günü geçen 4 adet LED balon lambasını kullandık, gerçekten şaşırtıcı ve müşterinin beklentisini aştı - her şeyden önce yapının kalitesi ve aydınlatma performansı tatmin edici. İşiniz için teşekkürler! Aferin!!

—— Joseph C.

Ben sohbet şimdi

Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.

1 2
Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd. Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : FENIGAL
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 5,000,000-6,000,000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 90% - 100%
Wuxi Fenigal Bilim ve Teknoloji Co, Ltd. Film ve Medya, Etkinlik, Endüstriyel ve Evsel kullanım vb. gibi özel Aydınlatma teknolojisi ve ürünlerinin yanı sıra en son Elektrik Dağıtım ve Endüstriyel Kontrol ve Otomasyon alanındaki ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

Yıllar süren çabalarla, hizmet verdiğimiz sektörler için geniş bir ürün yelpazesi kapsamı ve hizmet kapasitesi oluşturmayı hedefliyoruz. Minimum Sipariş Adedi (Minimum Sipariş Miktarı) gereksinimi olmayan çoğu durumda müşterilerimize en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri sunmaya söz veriyoruz. Ekibimiz hammadde, parça, eleman, tasarım ve geliştirme, mühendislikten satın alma, montaj, test, lojistik, teslim ve satış sonrası servis hizmetlerinde, kısacası müşteri memnuniyetini kazanmak ve müşteri değerleri oluşturmak için çalışmaktadır.

Her yıl, panel inşaatçılarına, sistem entegratörlerine, etkinlik planlayıcılarına ve etkinlik yönetim şirketlerine, proje sahiplerine, mühendislere veya ekiplerine dünyanın birçok köşesinde birçok özel ürün ihraç ediyoruz.

Bizimle birlikte çalışarak darbe avantajları bulabilirsiniz.

Bizim avantajlarımız

1) Biz üretici ve eşsiz ürünlerimizin çoğu için fabrika tesisi var

2) Müşterinin talebine düzenli veya özelleştirilmiş olarak hızlı yanıt vermemizi sağlayacak esnek kaynakları entegre etmek

3) yok moq ve çok düşük moq

4) Leatime süresi normalde 1-3 gün veya 5-7 gün kısa, müzakere edilecek özel sipariş veya toplu sipariş

5) Özel etiket veya OEM iş sağlanır

6) Dünyada orijinal olarak Çin'de üretilen, herkesten daha hızlı ve verimli olan en iyi otantik malzemeler markalarını tedarik etmemizi sağlayan çok sayıda kanala sahibiz.

7) Size FedEx, DHL, TNT, UPS gibi Hava yoluyla uluslararası kurye hizmeti aracılığıyla dünyanın birçok yerinde en kısa sürede en iyi durumda teslim edebiliyoruz. (Toplu sipariş hala Deniz yoluyla teslim edilmesi önerilmektedir)

8) Aklımız ve ekip çalışmamızda depolanan endüstrilerin ve ürün bilgilerinin derinlemesine uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz.

GÖREVİMİZ

Güçlü bir şirket ve birinci sınıf elektrik dağıtım ve kontrol ve özellikli aydınlatma ürünleri ve çözümleri konusunda etkili bir tedarikçi olmak.

VİZYONUMUZ

Reklam, etkinlik, yeşil bina gibi sivil ve endüstriyel pazarda birinci sınıf ve güvenilir bir tedarikçi olmak,


Elektrik bölümü

Sadece aydınlatma dağıtım kutuları ve muhafazaları, devre koruması, elektrik kontrolü ve otomasyon ürünleri gibi iyi bir elektrikli ürün yelpazesi üretmekle kalmıyor, aynı zamanda Şanghay, Zhejiang, Jiangsu, Guangdong eyaletlerinde bulunan OEM fabrikaları ile sağlam bir ortaklık kurduk. elemandan ürün ve proje çözümü sağlamak.

Elektrik bölümümüz ana ürün sektörlerini kapsamaktadır - dağıtım kutuları ve muhafaza sistemi, devre koruma cihazları, otomatik transfer anahtarları, kontaktörler, röleler, sensörler, anahtarlar, sigortalar gibi endüstriyel elektrik kontrol elemanları. Ayrıca Çin malı Schneider Electric, ABB, SIEMENS, LS vs.

Aydınlatma Bölümü

Aydınlatma ürünlerinin% 90'ından fazlası müşterilerimiz için özel ürünlerdir. Çin'deki benzersiz balon aydınlatma ürünleri için en iyi üreticiyiz.

Film ve Medya, Etkinlik, Endüstri ve Güvenlik ve Yurt İçi olmak üzere 4 büyük pazar segmentine hizmet veriyoruz.

Aydınlatma ürünlerimiz, komponentlerden, parçalardan, elektrik sistemlerinden kontrollere ve hazır ürünlere kadar LED, HID ve Tungsten Halojen ile ilgilidir.

Aydınlatma bölümümüz temel ürün sektörlerini kapsamaktadır - sinematografi aydınlatma, stüdyo aydınlatması, fotoğrafçılık aydınlatma, güvenlik aydınlatması, endüstriyel genel amaçlı aydınlatma, özel endüstriyel aydınlatma, etkinlik aydınlatması, sahne aydınlatma, mimari, peyzaj, iç mekan, dış mekan.

bizim felsefemiz

Acı yok, kazanç yok, sadece sorumlu olanlar daha ileri ve kesin olarak başardı.

Yakında sizin veya işinizin bir arkadaşı ya da ortağı olma şansını bulmayı umuyoruz!

İletişim bilgileri
Wuxi Fenigal Science & Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Harry

Tel: +86-13646187144

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)